Через фальшиве доручення угорець позбувся на Закарпатській митниці елітного позашляховика

Через фальшиве доручення угорець позбувся на Закарпатській митниці елітного позашляховика

Закарпатські митники попередили спробу ввезення на митну територію України авто вартістю понад 2,2 млн грн з підробленими документами на право користування транспортним засобом.

Нещодавно, на м/п «Дякове-автомобільний» Закарпатської митниці, громадянин Угорщини заїжджав в Україну «зеленим коридором» на автомобілі з польським реєстраційним номером у режимі тимчасового ввезення до 1 року для особистого користування.

Під час митного оформлення, іноземець надав інспекторам документи, серед яких була довіреність на право користування транспортним засобом 2021 року випуску. Довіреність видана приватною фірмою у Польщі та завірена польським нотаріусом.

У ході перевірки документів, в інспекторів виникли сумніви щодо автентичності довіреності. Відтак, митники звернулися до нотаріуса і відповідь не забарилася – довіреність виявилася підробкою.

Відносно угорця склали протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Ця стаття МКУ передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості незаконно ввезених товарів з їх конфіскацією.

Новий джип марки «Volkswagen» моделі «Touareg», оцінений у 2,2 млн грн, вилучили до рішення суду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *