Через брак фінансування на Закарпатті припинила існування столична школа аеророзвідки (відео)

Про це повідомляє Павло Федака на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.


Через брак фінансування на Закарпатті припинила існування школа аеророзвідки Академії малої авіації, яка переїхала до краю на початку війни зі столиці.

Школа, яка підготувала близько 500 висококваліфікованих пілотів та кілька десятків інструкторів, що досконало оволоділи не тільники навикам високоточного керування дронами, а й елементам радіоелектронної розвідки з допомогою приладів РЕР.

Також було успішно реалізовано проєкт з підготовки групи пілотес-інструкторів, які змогли передавати отримані навички нашим військовим.

Чому так сталося, що Закарпаття втратило унікальний шанс випускати  фахівців вищого класу з навчання таким потрібним у військовий час навичкам пілотування дронами та БПЛА.

Все банально просто, владі та місцевим бізнесменам виявилася не цікавою школа аеророзвідки, яка працювала на результат, а не на піар. Адже навіть у російських видання які відслідковують подібні заклади і піддають їх публічності, показуючи місця  розташування та називаючи імена засновників, про закарпатську школу було мінімум інформації.  Тому, що засновник свого часу служив у спецпідрозділі і добре розумів важливість безпекових елементів.

Про цю школу добре знали в найвищих кабінетах ОВА, не заважали працювати, дозволивши робити польоти у певній зоні, але не більше.

Ентузіаст Дмитро все тягнув на власних плечах – оренда бази малої авіації, паливо для тренувальних виїздів, харчування військових, ремонт апаратів та безкоштовне надання випускникам приладів радіоелектронної розвідки.

В кожної людини є межа, коли закінчується ресурс і Дмитро разом з школою вирішив переїхати до іншого регіону України.

Дякуємо друже, що віддав частку свого серця нашому краю.

У відео – сюжет про діяльність школи аеророзвіки.

https://

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *