Бюджет Закарпаття виконано більш як на 100% – Лунченко

У понеділок, 14 квітня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко відповідав на питання медійників під час прес-конференції.

прес
Традиційно, керівник краю почав із найактуальнішого – призначення голів районних державних адміністрацій. Так, єдиним районом, де ще не було подано на погодження керівника, залишився Рахівський. Враховуючи активність громади району та широке публічне обговорення запропонованих раніше кандидатів, голова ОДА прийняв рішення про відкликання кандидата Івана Сурмачевського. Натомість, на розсуд громади було висунуто трьох претендентів. Сьогодні, у результаті домовленостей з представниками громадськості, всі сторони дійшли згоди  – на голову Рахівської РДА пропонувати Ірину Вербицьку.
Як зазначив Валерій Лунченко, якщо кандидатура буде погоджена у центральних органах влади, то питанням заступників голови РДА займеться безпосередньо Ірина Вербицька.
Також керівник краю повідомив:  для того, щоб у Рахівському районі були проведені усі соціальні виплати, заробітні плати, буде видано розпорядження про тимчасове поновлення повноважень заступників голови РДА, адже сьогодні немає кому підписувати розпорядження про відповідні виплати.

Також під час прес-конференції йшлося про ремонт та будівництво доріг у Закарпатській області.  Валерій Лунченко розповів, що цьогоріч  область отримала уже 1 млн. 400 тисяч гривень. Частину грошей було направлено на погашення заборгованостей, частину  – на ямковий ремонт доріг Київ-Чоп та Рогатин-Мукачево.
– Стосовно коштів, які були передбачені угорською стороною для втілення спільного проекту з будівництва та реконструкції доріг, то цього тижня до Києва приїжджають представники банку, який надаватиме кредит (600 млн. грн.).  Тому, за кілька днів знатимемо більше деталей про терміни та умови реалізації цього масштабного проекту. Це унікальний шанс для Закарпаття у плані будівництва та ремонту доріг, – наголосив Валерій Лунченко.

Журналістів цікавило питання призначення нових керівників управлінь облдержадміністрації, зокрема, департаменту освіти та управління охорони здоров’я. Керівник краю зазначив: як тільки до виконання повноважень заступника голови ОДА приступить Андрій Сербайло (який і відповідатиме за галузі науки і медицини), питання з призначенням нових голів буде вирішено.
Насамкінець Валерій Лунченко повідомив, що, незважаючи на складну економічну ситуацію, за результатами першого кварталу бюджет області виконано більш як на 100%.

Прес-центр ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *