Бушко каже, що Балогу лишили на “закуску”

БушкоЗакарпатський нардеп Іван Бушко прокоментував ситуацію стосовно виборів у «проблемних” округах.

Як відомо, ситуація з перевиборами у проблемних округах не однакова. Якщо на 5-и округах (№№94, 132, 194, 197 и 225) вибори з самого початку були визнані такими, що не відбулися, то Балога і Домбровський були позбавлені мандатів за рішенням судів , коли нова Верховна Рада вже працювала.
Представники Євросоюзу висунули вимогу про проведення повторних виборів у тих 5-и округах, де вибори 28 жовтня 2012 року були визнані такими, що не відбулися.
Усім, хто слідкує за політичними подіями і новинами в нашій країні , зрозуміло – всі зусилля уряду і депутатів зараз скеровані на те, аби стало можливим підписання Асоціації України з ЄС. Ось тому, аби не гальмувати євроінтеграційні процеси, у Верховній Раді було узгоджено і прийнято рішення про підтримку законопроекту, який передбачає проведення повторних виборів у вище названих п’яти округах.
Що стосується питання про перевибори в округах №№ 11 і 71, то воно буде винесене на порядок денний Ради пізніше, швидше за все, це станеться вже після підписання Асоціації з Євросоюзом – заявив нардеп Іван Бушко.

Новини Закарпаття


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.