Doc.ua запис до лікаря

Бухгалтер з Мукачева “донарахувала” собі зарплати на 12 тисяч гривень

бухгалтерПрацівники сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Мукачівського міськвідділу міліції викрили головного бухгалтера, яка собі незаконного нарахувала надбавку до зарплати на більше ніж 12,5 тисяч гривень.

Правоохоронці міськвідділу міліції відкрили кримінальне провадження за част.2 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та част.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Відтак, правоохоронці СДСБЕЗ встановили, що жінка протягом тривалого часу вносила до службових документів не достовірні дані, умисно нараховуючи собі збільшену заробітну плату. Також у діях головного бухгалтера правоохоронці зафіксували порушення статей Закону України «Про індексацію доходів населення». Як наслідок, жінка завдала збитків територіальному центру, в якому працює, на суму 12, 600 тисяч гривень. Наразі головному бухгалтеру повідомлено про підозру вчиненні кримінального правопорушення. Триває досудове слідство.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *