Бог і військова Фортуна завжди поряд із закарпатським комбатом Чесним

– Чесний, ти ведеш нас на вірну смерть, – такі слова часом лунали від бійців ДРБ «Сонечко» під час планування ризикових спеціальних операцій.
– Та я йду з вами, де тут ризик?, – з гумором парирував комбат Чесний.
Так було під Бахмутом при захоплені висоти, яку 2 місяці в лоб безуспішно намагалися захопити два батальйони ЗСУ. Натомість 15 сміливців озброєних автоматичною зброєю з приладами для безшумної стрільми, взяли важливий об’єкт інтелектом та бойовою майстерністю, тихо перебили ворога на спостережних постах та захопили командний пункт разом з танком Т-72
Одразу ж висоту під контроль взяла рота однієї з бригад ЗСУ.
Так було при десантній операції на човнах під Енергодаром (Запорізька АЕС) , коли сміливці з ГУР подолали кілька десятків кілометрів через Каховське водосховище, вийшли в заплановану точку, провівши диверсійну операцію.
Назад повертались під щільним вогнем кулеметів, кулі врізались у воду в сантиметрах від надувних човнів, одна пробоїна і води Дніпра би поглинули весь екіпаж. Брехливі змі рашистів відрапортували – при спробі штурму Енергодару знищено дві роти українських військових.
Маячня. Бог і військова Фортуна завжди поряд з Чесним.
В результаті ворог підтягнув резерви та бронетехніку, сконцентрувавши її у одному місці, а наші РСЗО рознесли її в пух і прах.
До чого я це все розповідаю?
При реалізації проєкту з ударними дронами ініційованим Чесним (Романом Стойкою) я також не був упевнений у можливості виконання завдання, інженери ставили під сумнів технічну реалізацію ідеї, таке не можливо.
Але я повірив у інтуїцію та військовий досвід Воїна і нам вдалося все успішно реалізувати.
На фото – історична гільза з кулеметного патрону, яка на практиці довела, що скоро сонячні воїни нищитимуть ворога зі зброї яка не має аналогів у світі.
Деталі згодом.
Павло Федака
Також підписуйтеся на телеграм-канал Павла Федаки – https://t.me/P_Fedaka

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *