Про безпорадність комунальних служб Ужгорода йдеться у дописі Лариси Угрин.
Загалом, рівень моєї витримки, толерантності і розуміння є дуже високим. Вчора обговорювали тему снігопаду і прибирання доріг доволі дружньо і об’єктивно, але ж ні, обов’язково повинні були прийти коментатори і почати: 1)”сніг треба чистити один раз після снігопаду”; 2)”люди настільки облінились, що не можуть перейти через дорогу за хлібом пішки, їдуть на авто”; 3)”а у нас в Чехії чистять тільки автобани, все інше тільки посипають”; 4)”хіба ви не можете відкласти свої справи на час, коли погода покращиться? обов’язково виїжджати у снігопад?”…
Так от, цей блокбастер спеціально для таких людей, підкреслюю, я тут нікого не звинувачую, це просто констатація фактів, підписувати буду прямо під фотографіями.
P.S. І так, якщо у жрерів вихідний/не вистачає людей чи ще інші причини, то може ви хоч забезпечите людей лопатами, щоб ми могли почистити власні двори самостійно? Адже люди, що живуть у багатоповерхівках, не мають власних лопат у квартирах
P.P.S. Чекайте на другу частину, коли все це замерзне, що скоро вже буде… Якраз в понеділок, коли у дітей в школах закінчиться карантин…

