Благодійна акція “Корзина доброти” у Виноградові: долучитись і допомогти може кожен! (ВІДЕО)

Благодійна акція “Корзина доброти” у Виноградові: долучитись і допомогти може кожен! (ВІДЕО)

Спільна акція Громадський благодійний фонд “Виноградів” та Товариство Червоного Хреста м.Виноградів, яка орієнтована на малозабезпечених людей, що переживають нелегкі часи і, можливо, зайва пачка макарон або консерв для них сьогодні життєво необхідна.

Запрошуємо всіх небайдужих, а також власників продуктових магазинів міста долучитися до акції та допогти тим, хто сьогодні переносить усю важкість буденності.

“Маленькі покупки – Великі вчинки” – це коли Ви маєте можливість здійснити добру справу, придбавши та поклавши на полицю щось необхідне з продуктів харчування. Людина, яка насправді потребує допомоги, зможе обрати собі що-небудь з цього товару.

Благодійність = Любов!

Благодійна акція "Корзина доброти"

Благодійна акція "Корзина доброти" у Виноградові: долучитись і допомогти може кожен!Спільна акція Громадський благодійний фонд "Виноградів" та Товариство Червоного Хреста м.Виноградів, яка орієнтована на малозабезпечених людей, що переживають нелегкі часи і, можливо, зайва пачка макарон або консерв для них сьогодні життєвонеобхідна.Запрошуємо всіх небайдужих, а також власників продуктових магазинів міста долучитися до акції та допогти тим, хто сьогодні переносить усю важкість буденності."Маленькі покупки – Великі вчинки" – це коли Ви маєте можливість здійснити добру справу, придбавши та поклавши на полицю щось необхідніше з продуктів харчування. Людина, яка насправді потребує допомоги, зможе обрати собі що-небудь з цього товару.Благодійність = Любов!

Опубликовано Громадський благодійний фонд "Виноградів" Вторник, 13 ноября 2018 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *