Більше 200 жителів Виноградівщини притягнули до відповідальності за насильство в сім’ї

бійкаЗ 25 листопада по 10 грудня на всій території України проходить акція «16 днів проти насильства». До цієї акції щорічно долучаються міліціонери Виноградівщини.

Дільничні інспектори міліції, працівники міліції у справах дітей та представники соціальних служб району проводять профілактичні заходи щодо попередження насильства в сім’ї, бесіди з учнями шкіл, де роз’яснюють неповнолітнім їх права у випадках скоєння щодо них насильства або інших протиправних дій, розповідають про відповідальність за жорстоке поводження з однолітками.

Нещодавно в управлінні соціального захисту населення Виноградівського району із залученням представників соціальних служб, управління освіти, молоді та спорту та міліції був проведений круглий стіл на тему: «Зміни життя-зупини насильство».

Учасники круглого столу обговорили проблеми поширення насильства в нашій державі, а також форми та методи, які застосовуються в процесі роботи з жертвами та кривдниками.

Про законні підстави для взяття на профілактичний облік осіб, які вчинили насильство в сім’ї, розповів заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції Виноградівського райвідділу майор міліції Маріан Зелді:

– Це може бути як і особиста заява про допомогу члена сім’ї, який постраждав від будь – яких умисних дій фізичного, сексуального, психологічного спрямування, так і заяви та звернення інших громадян, яким відомо про застосування насильства в сім’ї або про реальну загрозу його вчинення. Станом на сьогодні, на профілактичному обліку перебуває 179 осіб, за вчинення насильства в сім’ї правоохоронцями  до адміністративної відповідальності  притягнено 207 громадян, – повідомляє УМВС України у Закарпатській області.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *