Бійці закарпатського батальйону “Сонечко” здійснили зухвалий рейд в тили ворога (відео)

Бійці Добровольчого розвідувального батальйону «Сонечко» у складі об’єднаної групи Головного управління розвідки МО України здійснили зухвалий рейд в тили ворога в районі Нової Каховки.

За повідомленням ГУР МО у ніч з 23 на 24 січня група спеціального призначення Головного управління розвідки Міністерства оборони України за участі Збройних сил України провела розвідувальний рейд в тил окупантів у районі Нової Каховки. Попередньо, завдяки співпраці з місцевими партизанами та за допомогою спеціальних технічних засобів, розвідники встановили точне місцезнаходження передового пункту управління рашистів.

📍 Попри щільне мінування берегової лінії та встановлені фортифікаційні споруди, група переправилась через річку та висадилась на протилежний берег. 

👊 Вступивши у бій з ворогом, розвідники гранатометними пострілами знищили будинок, в якому знаходився командний пункт. Сприйнявши висадку як спробу прориву лінії оборони, рашисти одразу залучили бойові резерви – підрозділ сил спеціальних операцій, авіацію та бронетехніку. Завдяки цьому розвідка отримала вичерпні дані щодо кількості, складу та місць розташування ворожих резервів. 

☠️ В ході бою ворог поніс суттєві втрати. Наші бійці знищили щонайменше 12 окупантів, БТР 82А та захопили полоненого. Виконавши завдання, група повернулась на правий берег Дніпра.

Робота з деокупації української території триває.

Серед бійців ДРБ «Сонечко» втрат немає.

https://

https://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *