Бібліотеки Закарпаття отримали корисні подарунки від Миколи Томенка (ФОТО)

8 липня у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці  ім. Ф.Потушняка Микола Томенко – засновник фонду «Рідна країна», представив гуманітарні проекти, спрямовані на розвиток українського патріотизму і презентував бібліотекам та школам краю аудіо-видання «Живі голоси. Класика української літератури» та ДВД-диски «7 чудес України».

Читальна зала головної книгозбірні області, попри спеку, вкотре була заповнена людьми. Сьогодні тут приймали засновника фонду «Рідна країна», політолога, історика Миколу Томенка, який презентував свої гуманітарні проекти, спрямовані на розвиток патріотизму в усіх куточках України.

«Боротися з «руськім міром» потрібно, але важливо свій український світ будувати!», – зауважив пан Микола.

Присутні на презентації зацікавлено слухали аудіо-запис живого голосу Василя Симоненка та його вірша «Задивляюсь у твої зіниці». А також переглянули фільм про історію Києво-Печерської лаври, котрий базується на історичних контрастах, що спіткали долю української святині. Крім того, Микола Томенко поділився своїми планами на майбутнє та подальшою реалізацію і розширенням проекту.

На завершення зустрічі автор проекту подарував презентовані матеріали бібліотекам та школам краю , котрі стануть в нагоді при організації культурно-навчального процесу.

Директор Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка, Олена Канюка, зауважила: «Наша книгозбірня реалізує проект «Дейзі-бібліотека» (бібліотека для людей із вадами зору). Тому подаровані аудіо-видання будуть особливо актуальними для зазначеної аудиторії. Ми долучимо їх до тих аудіо-книг, які начитують працівники нашої книгозбірні»

«Рідна країна» — це перший в Україні окремий культурологічний портал, який об’єднує різноманітні напрямки гуманітарної сфери. Він задумувався як своєрідний Інтернет-посібник для людей, що допоможе їм відкрити Україну та вийти за межі формальних знань про неї. Саме тому засновники порталу позиціонують себе не лише як культурологічний, а більше як світоглядний портал, який охоплює суспільно-пріоритетні напрямки.

Євгенія Напуда,

головний бібліотекар відділу обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка

томенко томенко2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *