Безлад в Закарпатській обласній раді, або що робити коли немає взаємної довіри

Безлад в Закарпатській обласній раді, або що робити коли немає взаємної довіри

Про це пише на своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/32

Черга взаємних кидків поклала на край прірви саму можливість існування Закарпатської обласної ради: Петров кинув “Рідне Закарпаття”, “ЄС” та “Батьківщину”, КАБ вставив Петрова.

“Депутат депутату вовк” – так я би охаректеризував сучасний стан крайового парламенту.

Який вихід з ситуації?

Письмове затвердження коаліційної угоди, з детальним розписом усіх посад в Закарпатській обласні раді, за потреби в районних та міських радах. Підписи під угодою ставлять не голови фракцій, а депутати індивідуально, як члени фракцій. Хто не хоче підписувати? На х… з пляжу. Виганяти з фракції, а в грудні вступлять в силу законодавчі зміни, які дадуть парторганізаціям можливість позбавляти мандату.

Як бути з фракціями ОПЗЖ і ЄС, які в силу загальнодержавних обставин не можуть відкрито бути членами майбутньої коаліції у будь якому форматі, а можуть її лише підтримувати голосуванням, а взамін мати врахування їх інтересів? Якщо без цих сил нічого не клеїться: тут, або “джентельменська” угода ( в наших реаліях малонадійно), або таємний “Пакт Молотова – Ріббентропа”, голови фракцій коаліції підписують додаток до угоди, який не стає публічним надбанням.

Інакше – буде наступне кидалово і самоліквідація облради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *