Бездомні собаки атакують ужгородців (відео)

собакиБродячі пси знову нападають на ужгородців. За останні 2 місяці до травмпункту міста звернулося близько 50 чоловік.

Щоранку пан Олександр велосипедом їде на роботу. Його маршрут – через вулицю Чорновола й аж до села Сторожниця. Бродячих псів на своєму шляху, розповідає чоловік, зустрічає завжди, а нещодавно така зустріч створила чимало проблем.

Реакції чоловік не очікував, адже за його словами, їхав повільно й не чіпав чотирилапих. Та все ж таки оминути розлюченого пса не вдалось. Тепер 9 місяців пану Олександру заборонені фізичні навантаження, алкоголь, потрібно також уникати сонячних променів

На жаль, такі випадки в Ужгороді  непоодинокі. Жителі міста розповідають, сьогодні бродячих псів вистачає, в кожному районі своя зграя.  Місцями страшно ходити, адже ніколи не знаєш,  що може трапитись. На жаль, попри численні скарги жителів, міська влада й досі не виконала обіцянок стосовно зведення притулку для собак. З кожним роком їх стає більше.

Розправляються з бездомними псами жорстоко. Так минулого року сотні псів потруїли прямо перед вікнами шкіл. Поки представники влади думають, потрібен притулок чи ні, страждають жителі та й самі бездомні собаки

Медики в свою чергу кажуть, що треба  бути обережними, адже  важко передбачити,  коли пес нападе, тварину може збентежити будь-що. Особливо варто остерігатись собак у шлюбний період. Нерідко жителі самі винні, адже через страх починають ще більше дратувати тварину, тому варто запам’ятати декілька правил. Але якщо ви бачите,  що пес біжить на вас мовчки або з гарчанням, знайте – він може серйозно атакувати. Якщо дозволяють час і обстановка, постарайтеся знайти таке місце, де  собака вас не дістане. В інших випадках, коли неможливо уникнути контакту з твариною, підготуйтеся до захисту.

 

(М-студіо)


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.