“Березневі коти” Федака і К відзначилися у Берегові

коти2У Берегові, у медичному коледжі, відбулася творча зустріч з поетами Сергієм Федакою, Оксаною Луцишиною, Маріанною Кіяновською та іншими творчими персонами у рамках фестивалю еротичної поезії “Березневі коти”. Модераторами зустрічі були Вік Коврей та Сергій Архипчук.

Насправді подія такого рівня у Берегові відбувається вперше. Бо приїхали сюди справжні поетичні “зірки”. При чому, практично розпочавши тут анонсований на всю країну закарпатський фестиваль еротичної поезії! Тим паче, що їх зустрів повний зал – студенток медичного коледжу.

Звісно можна скептично ставитися до еротичної поезії. Але насправді, як з’ясувалося, мова йде скоріш про емоційність, чуттєвість та відкритість. І прекрасно, що у наших навчальних закладах керівники перестали бути ханжами. Таким чином у Берегові відбулася міні-еротична революція!

Професор-історик Сергій Федака прочитав кілька віршів-балад про Берегово. Зокрема, про берегівську каву, ресторани та прекрасних жінок. Торкнувся і історичних особистостей – зокрема Шандора Петефі, якому не сподобався Ужгород (Унгвар), але до душі припав Берегсас. Сергій Дмитрович дуже тонко вловив саму душу містечка. І, відповідно, заслужив на шалені оплески.

Приємно вразили і вірші жінок-поетес. До речі, саме вони виявилися по справжньому еротичними і спонукали до роздумів жіночу половину: навіщо вони нам потрібні – ці чоловіки? Звісно, потрібні – інакше про нас би не складали своїх поезій.
Чудового виконали свою роль модераторів Вік Коврей та Сергій Архипчук. Якщо перший нещодавно прописався у Києві, в міністерстві культури, то столичного режисера Архипчука у Берегово урочисто прийняли в закарпатці. Бо він того вартий!

Алекс Брут, фото автора

коти3 коти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *