Doc.ua запис до лікаря

Берегівський термальний басейн повернули у власність міста

Берегово-басейн29 серпня у Берегові проведено 34 сесію міської ради VI скликання. У порядку денному цього разу було 146 питань.
Але одне з прийнятих на сесії – вкрай важливе для міста. А саме депутати проголосували рішення “Про оформлення права комунальної власності на комплекс будівель (спортивна база “Закарпаття”) за територіальною громадою міста Берегове”.
Отже, аби запобігти подальшим спробам рейдерського захоплення та припинити дестабілізацію у місті у важкий для країни час, депутатський корпус взяв на себе відповідальність.
Керуючись статтями 143, 144 Конституції України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільного кодексу УКраїни та беручи до уваги колективне звернення депутатів міської ради, Берегівська міська рада вирішила оформити право комунальної власності на комплекс будівель (спортивна база “Закарпаття”) по вул. Корятовича, 1 у м. Берегове, Закарпатської області за територіальною громадою міста Берегове.
Також було скасовано рішення міськради від 28.05.2001 року про оформлення права колективної власності на спорткомплекс “Закарпаття” за Центральною Радою кооперативно-профспілкового товариства “Колос” АПК України.
Отже, від сьогодні, 29 серпня 2014 року спортбаза УСБ “Закарпаття” разом з комплексом споруд, термальним басейном, готелем, спортивними та іншими будівлями – належить берегівчанам, які всією громадою будували цю спортивну базу у 1960-70 роках.
До речі, призначеному “Колосом” в.о. директору Миколі Тимчаку у сесійному залі Берегівської міськради слова так і не надали – і “рейдери”, котрі захопили басейн кілька днів тому та ведуть власну бухгалтерію, змушені були покинути залу засідань.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Берегівський термальний басейн повернули у власність міста”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *