Берегівський міліціонер напав на 12-річного хлопчика (ВІДЕО)

хлопчикПро це йдеться у розслідуванні кореспондента “Трибуни” Валерія Наталевича.

В Закарпатті багато Царів і Королів. Такі прізвища накладають відбиток на поведінку їхніх власників. Майор міліції Король Юрій, будучи впевненим, що він і є справжній КОРОЛЬ, не гребує нападати на 12-річну дитину.

Докладніше у відеоматеріалі Валерія Наталевича.

оновлено

Матеріали по цій справі передані до прокуратури Берегівського району повідомив Трибуні речник закарпатськоії міліції Олег Подебрій

7 Comments

 1. Цікаво, а за що до батареї? П”яний міліціонер, вдарив дитину, образив її. На захист одинокої мами стали люди,журналісти. А що потрібно було дати право слідуючий раз можливо когось вбити на п”яну голову? Тут цікаве питання про мораль родинну. Ольга Бізіля нещодавно, оббріхуючи наш волонтерський рух у Берегові обзивала мене особисто шахрайкою, крадійкою, хворою. З заявами про звернення громадян,то зі зверненнями депутатів, замахала міліцію заявами на мене. Обзиваючи в центрі міста і на сторінках фейсбуку різними поганими словами. І ми нічого не зробили, крім того що змушені були призупинити свою діяльність. Тому що вони депутати, їх люди вибирали, і вони брехню гнати можуть на всіх хто їм не подобається. Нехай тоді по правді діють всі. Закони на всіх однакові.

 2. Якби не Наталевич ми б ніколи у житті не дізналися таких пікантних подробиць придворного життя королів та царів. Ви подивиться на його відео! Кожен ролик про правду нашого сірого життя. Дякую такому журналісту, який допомогає простим людям.

 3. Зам. мера Чопа Оля Бідзіля виявляється має дівоче призвіще Король. Наталя Король – її рідна сестра. Обі жиють у Берегові. Схоже, саме сі дві “королеви” напали влітку на палатку І.Данацко біля ОДА – просто так, по дорозі на сесію.
  Отже, що немотивована агресія – це у них родинне? Бо головний “герой” міліцейський майор Юрій Король є сином Натали Король, а тому – племінником Олі Бідзілі.
  Бізіля вже доста насвинячила у Берегові , зараз свинячить у Чопі. Але на днях на сесію Берегівської міськради буде виноситись питання про призначення О.Бідзілі зам.мера Берегова. Отже, чопцям трохи полегшає, але берегівчанам не позаздриш.

 4. Начальник берегівскої милиції Микола Куриця заяву мами намагався видати за звернення…громадян: чесно розписав завдання на…начальника відділу кадрів(!).
  На запитаняя Наталки (мами хлопчика) щодо своєї заяви їй відповіли, що “згідно закону Про звернення громадян на розгляд у міліції є 30 днів”. Але після 10 хв спілкування з журналістам, які були обізнані на законах, міліціянти забігали. Почалися енергійні дзвінки свому начальству і ще хвилин за 30 справа майже на очах журналістів була відправлена у Берегівську прокуратуру для внесення у ЄРДР – оскільки мова йдеться про працівника міліції, то справою займеться прокуратура.
  При цьому журналістів гаряче запевняли, що “навіть не думали нічого приховувути”. Так ми всі і повірили…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *