Берегівський мер свій перший робочий тиждень розпочав без розкачки

бабякПерший робочий тиждень для керівника будь-якого рангу не тільки пам‘ятний, але й по-особливому відповідальний.

Для мера, приміром, це перші наради, перші поїздки, перші знайомства з трудовими колективами, перші розпорядження тощо. Минулотижнева семиденка для берегівського міського голови стала не тільки дебютною на цій посаді, але й принесла чимало позитивних емоцій. Наприклад, апаратна нарада для Золтана Бабяка у новій іпостасі – це своєрідний погляд на поточну міськрадівську роботу. Лейтмотив бесіди з колегами – працювати в ім‘я та для блага берегівчан! А ще минулий тиждень був позначений поїздкою в Ужгород до закарпатського губернатора О. Ледиди, який прийняв як очільника Берегова З. Бабяка, так і новообраного голову райради Ю. Кноблоха. Наголошувалося: команда району та міста потужна й молода, вона повинна відповідально поставитися до своїх службових обов‘язків і тоді матиме підтримку в облдержадміністрації.

Берегово – місто європейське, у цьому напрямку слід діяти активно, особливий наголос зробити на дальшому розвитку туристичної сфери. Після настанов губернатор вислухав візитерів, а З. Бабяк, зокрема, звернув увагу на ті питання, які доведеться вирішити найближчим часом. Йшлося, зокрема, про плани на перспективу, переформатування міськвиконкому тощо.

А вже іншого дня міський голова побував у центральній райлікарні, де разом із очільниками Берегівщини, керівниками медичної галузі з професійним святом вітав винуватців торжества – лікарів, медсестер, фельдшерів, санітарок. Грамоти, подяки, квіти від міської влади отримали лікар-стоматолог Світлана Матей, лікар-акушер із жіночої консультації Юрій Папп, завідувач кабінетом шкірно-венерологічних захворювань Володимир Паук та інші.

Як і обіцялося, міська влада розвиватиме інфраструктуру, тож будівництво, асфальтування доріг, тротуарів у цьому переліку – чи не найголовніша турбота мера. Разом із начальником міськШЕД Олексієм Мельничиним очільник міста здійснив поїздку на кілька вулиць, в тому числі Арань Яноша (біля залізничного переїздку), Шандора Петефі (Чопівка, неподалік РЕМу). Тут давно “просився” ремонт і нарешті його зробили. Довжина оновленого шляху – майже 300 метрів. Свої зусилля до лагодження цього відрізку доклала міський депутат П. Чех. Із подібним розмахом проведено капремонт тротуару у мікрорайоні на вул. Мужайській.

У минулотижневому графіку З. Бабяка – участь у представленні за участю обласного начальника Володимира Чіпака нового керівника Берегівського міжрайонного управління водгоспу Івана Голуба з Мукачівщини. А наприкінці робочого тижня – зустріч за участю полковника О. Яцканича (депутата облради) з колективом  Берегівського РВВС. Розмова мера З. Бабяка з правоохоронцями, найперше дільничними інспекторами, була діловою, зокрема, під час зустрічі  наголошувалося на проблемах автопаркування, особливо в пішохідній зоні міста, говорилося про інші питання у плані співпраці правоохоронців із органом місцевого самоврядування (див. світлини).

Газета “Берегово”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *