Берегівські регіонали та “угорці” Гайдоша за європейський вибір

Берегівські регіонали та “угорці” Гайдоша за європейський вибір

Депутати Берегівської міської ради від фракцій Партії Регіонів і євроДСУУ висловили свою підтримку євоінтеграційних процесів.

Звернення

Ми, депутати Берегівської  міської ради, підтримуємо європейський вибір розвитку нашої держави.
Територіальна громада Берегова та громадські організації міста мають налагоджені ділові контакти із сусідньою європейською державою Угорщиною, отже, безперечно, ми всі прагнемо європейських стандартів життя. Триває активний розвиток транскордонного співробітництва між регіональними громадами України та Угорщини. Наше місто має підписані угоди та партнерські стосунки із 11 угорськими містами-побратимами, навчальні заклади Берегова тісно співпрацюють із навчальними закладами Угорщини. Адже історично так склалося, що українці та угорці в нашому місті тісно пов’язані.

 

Сьогодні Україна стоїть перед важливим вибором, який вектор економічного та соціального розвитку їй обрати, адже від нього буде залежати подальша доля країни і кожного українця. Як зазначив Президент України В. Янукович: «Іншої альтернативи, як побудова суспільства європейських стандартів в Україні немає». Але потрібно чітко усвідомлювати, на яких умовах в подальшому будуть розвиватися відносини між Європейським Союзом і Україною. Переконані, що Європу потрібно будувати в Україні шляхом економічної незалежності, однак не ціною зниження життєвого рівня украінців

Нашу державу необхідно зробити сильною і рішення потрібно приймати виважено, бо у цій країні нам всім жити!

Фракція ДСУУ
Фракція Регіонів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.