Берегівські правоохоронці приховують злочин депутата? (ВІДЕО)

яблінськаГромадянин України Яблінська Т. мешканка м.Берегово 11 лютого повідомила про злочин, скоєний депутатом Берегівської міської ради Чирибан Світланою та головою житлово-побутової комісії при Берегівському міськвиконкомі Бізілею Ольгою Берегівську районну прокуратуру та міліцію. Однак, повідомлення про скоєний службовий злочин не внесли у ЄРДР та не відкрили кримінальне провадження ані слідчий міліції, ані слідчі прокуратури.
17-ого лютого, заявник Яблінська Т. звертається під час особистого прийому до керівника обласної міліції Закарпаття п.Шаранича С. та до обласного прокурора Янка В. повторно повідомляє вже їх про скоєний депутатами злочин.

Через три дні, 21 лютого заявник звертається до керівника обласної міліції з вимогою надати повідомлення про внесення відомостей про злочин у ЄРДР. Але ж відомості про злочин, як і раніше ніхто і не думав вности до ЄРДР та розпочинати розслідування. Більш того, працівники обласної міліції кивають на міліцію Берегівську. Мовляв, нехай відкривають провадження вони. А працівники Берегівської міліції, клеють дурня та роблять вигляд, що ніякої заяви про злочин не отримували. Де вона наша правова держава? Для кого прописана стаття 214 ККУ? Для довірливих заявників? Коли слідчими прокуратури та міліції буде чітко виконуватись норма ст 214 ККУ, згідно якої на внесення відомостей про злочин у ЄРДР протягом 24 годин?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *