Doc.ua запис до лікаря

Берегівські депутати від ЄЦу перешкоджали проведенню волонтерського фестивалю

чирибан2Минулого тижня в містах Закарпаття проходив “Волонтерський фестиваль”, метою якого був збір коштів для воїнів, котрі знаходяться в зоні АТО. Ініціатором акції була громадська активістка Тетяна Яблінська. 

Добру справу задумали волонтери, але чомусь  акція стала поперек горла окремим депутатам Берегівської міської ради, зокрема, бізіляпредставникам  ЄЦ Тамілі Ворошиловій, Галині Ковач, Бізілі Наталії, Ользі Бізілі,Чирибан Світлані, які за будь яку ціну вирішили зірвати захід. Не гребували ці жіночки ніякими брудними методами, від розповсюдження пліток та погроз до дзвінків міським головам з вимогою заборонити “Волонтерський фестиваль”. 

Краще би приділили увагу вихованню власних дітей, адже нещодавно правоохоронними органами на хабарі у 500 доларів був затриманий син Світлани Чирибан Максим, який працював у мерії Берегова. Депутатша виховала молодого хабарника, йому є на кого рівнятися.

Попри всі потуги навіжених представниць ЄЦу фестиваль відбувся, українські військові отримають таку необхідну допомогу, а берегівські депутатки і надалі шукатимуть чергову жертву.

Може досить цим гівнометам отруювати людське життя?

 

 

 

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Берегівські депутати від ЄЦу перешкоджали проведенню волонтерського фестивалю”

  1. Щиро дякую Михайлові Папішу за чисту правду, яку лише він міг написати. І не біда, що йому треба зараз ховатися за псевдонімом С.Горовий – це тимчасово. Бо єцуни зовсім оборзіли. А в Партії Регіонів, куди входить поважний автор, ніколи не було таких паскудних людей! А ці “майдануті” ще попляшуть! Автор все правильно написав. Але в мене є ще більше інформації, яку я пізніше оприлюдню. І тоді ви побачите, що ніхто не вийдне сухим із води. Бо збір коштів відбувається прозоро і всі це бачать. Правда про десятки тисяч автор трохи поспішив. Коштів трохи менше, але за кожну копійчину можу дати звіт. Якби не єцуни, коштів було б більше в сотні рази! Бо люди готові давати гроші, а після “антиреклами” від ЄЦ чомусь не хочуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *