Letyshops

Берегівчани боргують за воду близько півмільйона гривень

вода-кранОсновне джерело грошових надходжень ТОВ «Водоканал Карпатвіз» – це своєчасні та повні розрахунки абонентів підприємства за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення. Станом на 15.09.2014 року заборгованість мешканців Берегова за отримані послуги становить близько півмільона грн.

Існуюча заборгованість ставить під загрозу стабільну роботу всього підприємства. Адже за відсутності коштів неможливо своєчасно розрахуватися за ресурси, спожиті на виробництво питної води, а також відведення стічних вод та їх очищення.

З метою недопущення безоплатного водоспоживання, забезпечення сумлінних платників послугами цілодобового водопостачання та водовідведення в майбутньому, а також підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр. ТОВ «Водоканал Карпатвіз» змушений вдатися до більш радикальних методів впливу на боржників.

У зв’язку з цим 17-18 вересня 2014 року у м.Берегово проводитиметься акція з відключення помешкань боржників від систем водопостачання та водовідведення. Зважаючи на проведення цих робіт, можливі перебої у водопостачанні, повідомляє адміністрація ТОВ «Водоканал Карпатвіз» на своїй сторінці у Facebook.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *