Берегівчан закликають нумерувати свої будинки

номерНа багатьох будинках Берегова не встановлені таблиці із відповідною номерацією.

 Це значно ускладнює роботу пожежників, правоохоронних органів та працівників карети швидкої допомоги. Адже у критичні ситуації, коли від кожної секунди залежить здоров’я та життя людини, допомога може надійти несвоєчасно. Задля полегшення роботи медиків, незвичайників, міліціонерів міська рада розробила простий макет таблиць, які добре помітні і в денний, і в нічний час доби.

Міська рада звертається до мешканців міста, особливо до тих, на чиїх будинках не висять таблиці, придбати їх безпосередньо в агентстві за адресою вул. Б. Хмельницького, 1 (рекламне агентство «Inmedia»2-й поверх), або за телефоном 066-332-80–03.

Вартість таблиці 60 грн у тому разі, якщо клієнт особисто займеться доставкою та встановленням. Якщо ж клієнт бажає скористатися послугами агентства, а саме доставкою та встановленням номера, то з урахуванням ціни на таблицю потрібно заплатити 110 грн (потрібно зазначити, що на виконання робіт можливо потрібно буде чекати терміном до 1 тижня).

Міська рада не нав’язує придбати саме ці таблиці саме в цьому агентстві, вона, перш за все, закликає берегівчан пронумерувати свої будинки задля власного добра.

beregszasz.com

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *