Doc.ua запис до лікаря

Берегівчан закликають нумерувати свої будинки

номерНа багатьох будинках Берегова не встановлені таблиці із відповідною номерацією.

 Це значно ускладнює роботу пожежників, правоохоронних органів та працівників карети швидкої допомоги. Адже у критичні ситуації, коли від кожної секунди залежить здоров’я та життя людини, допомога може надійти несвоєчасно. Задля полегшення роботи медиків, незвичайників, міліціонерів міська рада розробила простий макет таблиць, які добре помітні і в денний, і в нічний час доби.

Міська рада звертається до мешканців міста, особливо до тих, на чиїх будинках не висять таблиці, придбати їх безпосередньо в агентстві за адресою вул. Б. Хмельницького, 1 (рекламне агентство «Inmedia»2-й поверх), або за телефоном 066-332-80–03.

Вартість таблиці 60 грн у тому разі, якщо клієнт особисто займеться доставкою та встановленням. Якщо ж клієнт бажає скористатися послугами агентства, а саме доставкою та встановленням номера, то з урахуванням ціни на таблицю потрібно заплатити 110 грн (потрібно зазначити, що на виконання робіт можливо потрібно буде чекати терміном до 1 тижня).

Міська рада не нав’язує придбати саме ці таблиці саме в цьому агентстві, вона, перш за все, закликає берегівчан пронумерувати свої будинки задля власного добра.

beregszasz.com

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *