Letyshops

Батальйон «Січ» отримає допомогу від благодійного фестивалю «ЗаСіч»

засіч47 вересня 2014 року відбувся фестиваль приурочений 100річчю створення Легіону Січових Стрільців. Благодійний захід зібрав більше трьох тисяч відвідувачів. На сцені виступили гурти міжнародного рівня «Тінь Сонця» та «Гайдамаки». Завершення концерту запам’яталось феєричним вогняним шоу. Після фестивалю в дорогу вирушив мікроавтобус для батальйону «Січ» наповнений гуманітарною допомогою для бійців АТО.

11 тисяч гривень зібрано на благодійному фестивалі. Ці кошти підуть на допомогу бійцям батальйону «Січ», що воюють на Сході. Голова оргкомітету нового патріотичного фестивалю «ЗаСіч» Василина Наконечна розповіла про особливості проведення благодійного заходу: «Ідея створення такого фестивалю давно витала в наших головах. «Сокіл» і «Жіноча Січ» вирішили організувати фестиваль на підтримку наших військових, зокрема, батальйон «Січ». За декілька тижнів до заходу. Юнаки та дівчата проводили майстер-класи по виготовленню мотанок, плетіння, малювання та аплікації. Це все стало товаром для ярмарку на арт-полі з якого розпочався «ЗаСіч». Щиро вдячні всім учасникам за співпрацю. Дуже приємним моментом було спілкування з учасниками концерту. Новий ужгородський гурт «FunFunk» та більш відомий «Елегантно Зіпсовані» здивували високим рівнем. Дякуємо їм за створення патріотичного хорошого настрою. Хедлайнери фесту – «Тінь Сонця» та «Гайдамаки», незважаючи на шалену міжнародну популярність, теж прості хлопці, з якими дуже приємно співпрацювати. Прийом їм сподобався, тому , надіятимемось на їх візити знову. Вразила відкритість власників сцени та студії вогняних шоу. Дякуємо всім хто долучився до цієї хорошої справи, вояки подякують нам».

Головним меценатом фестивалю став Ігор Ващенко, підприємець. «На жаль, останнім часом саме біда об’єднує нас. Проте впевнений, що вже швидко ми згуртуємося разом навколо будівництва нової потужної в своїх проявах України. Адже її не буде будувати стара комуністично-регіональна номенклатура, але молоді та перспективі люди. А зараз потрібно відстояти свою суверенність і наші патріоти це роблять. І гинуть при цьому.  Дорога ціна, болючий процес катарсису від московської наволочі. Козацька кров, кров українських повстанців кипить у кожному з нас, бачачи ті злодіяння Москви на нашій землі. Як нещодавно казав поранений побратим із «Айдару», що ми прийшли на війну лікарями, вчителями, слюсарями , інженерами, але взявши до рук автомат стаємо козаками. Їхня звитяга нікуди не ділась, це генами передалось кожному свідомому українцеві».

Прес-служба Ужгородської міської організації ВО «Свобода»

засіч засіч2 засіч3

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *