“Банківського вигнанця” призначили керувати ужгородськими реєстраторами

ПавликЧерез свою специфіку професія державного реєстратора надзвичайно складна і відповідальна і виконувати цю роботу можуть тільки люди з кристально чистою репутацією.

Тому надзвичайно дивним виглядає нещодавнє призначення керівника реєстраційної служби в Ужгороді: в.о. начальника відділу державної реєстрації осіб підприємців, легалізації об’єднань громадян по м. Ужгород призначена Ганна Павлик. Це миле створіння з невинними очима в свій час “поставило на роги” такого банківського монстра, як “Приватбанк”, в якому вона працювала на посаді заступника директора Ужгородської  філії.

Не будемо вдаватися у подробиці маніпуляцій до яких вдавалася пані Ганна у цій поважній банківській установі, про це більш детально можуть розповісти працівники внутрішньої безпеки банку. Скажемо лише, що ця панянка була відправлена для з’ясування обставин роботи на поліграф (детектор брехні), який не змогла пройти.

Ганну Павлик було звільнено з посади за “недовірою”, а Приват ще довго “зализував” рани нанесені “невинним” створінням. В результаті Ужгородську філію “Приватбанку” ліквідували звільнивши при цьому 29 чоловік. Зараз ужгородські приватівці підпорядковуються львівській структурі банку.

Так що керівництво закарпатської юстиції має добре задуматись над тим, кого поставило опікуватися діяльністю державних реєстраторів Ужгорода.

Уа-репортер

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *