А-Банк презентував нове відділення у Мукачеві (відео)

А-Банк презентував нове відділення у Мукачеві (відео)

2018 рік розпочався з очікуванної, приємної події – відкриття нового відділення А-Банку у самому серці Мукачево на вулиці Духновича 15. Це уже третя точка з обслуговування клієнтів у місті. Дві інші  багато років успішно працюють на вул.Миру, 14 та вул.Маргітича, 5.

 Мукачівці давно встигли оцінити сучасні формати обслуговування, комфорт, безпеку  та винятковий сервіс від віртуозів банківської справи. Кількість клієнтів постійно зростає.  А отже з’явилась потреба в розширені мережі відділень, аби кожен житель міста чи гість міг отримати якісне обслуговування та вирішити усі свої питання, потреби.
Родзинками Банку є депозитні та кредитні програми.

Кредитні продукти  – унікальні своєю доступністю, простотою та швидкістю оформлення, відсутністю порук, застав і мінімальним пакетом документів (потрібно лише паспорт та ідентифікаційний код).

Депозитні вклади мають дуже привабливі відсотки для примноження капіталу і надзвичайно зручні у користуванні.

Окрім цього, дане відділення пропонує клієнтам  затребувану наразі послугу з відповідального збереження цінностей в індивідуальних сейфах.

Отож запрошуємо всіх відвідати А- Банк та скористатись послугами однієї з найбільш надійних українських фінансових установ, оцінити майстерність роботи віртуозів банківського сервісу.
Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *