Бандити Захарченка повертаються на Закарпаття (ДОКУМЕНТ)

Бандити Захарченка повертаються на Закарпаття (ДОКУМЕНТ)

куліткаЗапорізький окружний адміністративний суд поновив свого земляка Миколу Кулітку на посаді начальника УБОЗ УМВС України в Закарпатській області.

Нагадаємо читачам, що в березні 2014 р. на вулицях Ужгорода, а точніше на сміттєвих баках у центрі міста, з’явилися розклеєні роздруківки (на фото) з таким змістом: «Кулітка Микола Миколайович. Начальник УБОЗ УМВСУ в Закарпатській області. Він же корупціонер, хабарник, злочинець та ворог українського народу! Повинен відповісти за злочини! Стовп ганьби чекає на нього! Якщо хтось володіє інформацією про місце перебування злочинця, прохання повідомити народну самооборону».

На той час Микола Кулітка вже втік до Угорщини де в Будапешті проживають його дружина з дітьми.

Кулітка відомий тим, що був відправлений на Закарпаття особисто Міністром МВС Захарченком контролювати грошові потоки від контрабанди сигарет та наркотрафіку. За цим фактом Генпрокуратура України порушила проти нього кримінальне провадження.

Цікаво, що Микола Кулітка виграв суд, перебуваючи за межами України, судді злочинного режиму Януковича продовжують свої чорні справи. Наразі, як стало відомо “Трибуні” відповідач подав апеляцію на рішення запорізького суду, який став на бік свого земляка.

Громадські активісти Закарпаття обіцяють у випадку намагання повернути у крісло начальника закарпатського УБОЗУ одіозного  представника злочинного режиму Миколу Кулітку, заблокувати палаючими шинами вказаний підрозділ МВС.

 

photo1 (2)photo2photo3photo4photo5photo6

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Бандити Захарченка повертаються на Закарпаття (ДОКУМЕНТ)”

  1. предлагаю звільнити ще всіх його ставлеників у нинішньому Убез!!!
    1 Пеняк І І
    2 Мацола В В
    3 Корнеев В В
    а також всіх інших хабарників цього управління безпределу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *