Банду геть! Так ужгородські активісти зустріли пропозицію голосувати за Андріїва Орієнтовний час читання 1 хв читання 20.11.2014 1 – Ганьба! Банду Геть! – такими вигуками зустріли громадські активісти пропозицію головуючої Травіної обрати секретарем міськради колишнього регіонала Богдана Андріїва.
як би активісти не зустрічали “банду”..а вона тут!!!