Балоги вже розподілили владні крісла

балогаПодібна кадрова «політика» стала ключовою у роботі мукачівського клану на цьогорічних президентських виборах.

Саме такими «крісельними» обіцянками наразі «годують» своїх підлеглих брати Балоги і цим поки втримують людей у своєму колі впливу. Власне, кілька яскравих прикладів подібної «винагороди» закарпатці добре знають. Перший із них — нині в.о. мера Ужгорода Віктор Щадей, котрий в часи Євромайдану активно тероризував та обдирав ужгородських високопосадоців і за це отримав непогане «хлібне» місце від своїх патронів. Другий — нещодавно обраний ректор УжНУ Володимир Смоланка, котрому посаду подарували за роль технічного кандидата на парламентських виборах. Щоправда, зі Смоланкою довелося помучитися: з першого разу колектив університету його кандидатуру підтримати відмовився навідріз. Тому для другої спроби людям просто не лишили вибору і змусили голосувати за єдиного кандидата. Окрім того, Михайло Реблян (ще одна довірена особа Порошенка на Закарпатті) уже зараз активно мітить в крісло голови Воловецької РДА, а Ілля Токар — у списки майбутньої партії і, відповідно, крісло народного депутата.

Однак чи не найважливішим призначенням для всього Закарпаття стане особа Андрія Балоги у кріслі голови Закарпатської ОДА.

Однак необхідно врахувати також фактор того, що усі ці призначення стануть реальними тільки у випадку перемоги на президентських виборах Петра Порошенка, з котрим укладена угода у Віктора Балоги. Проте, як показують соціологічні опитування, наразі рейтинги кандидата у президенти у нашій області зменшилися майже удвічі. І наздогнати втрачене для Віктора Балоги буде дуже непросто. Особливо якщо врахувати той факт, що в команді самого Петра Порошенка до Віктора Балоги ставляться не надто приязно, відповідно, необхідної підтримки він там не знайде. А тому наразі окрім «кадрового» напрямку для перемоги у виборах готує також «фінансовий». Себто підкуп виборців, добре випробуваний на кількох минулих виборах.

karpat.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Балоги вже розподілили владні крісла”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *