Балоги виступили проти відкриття реєстру нерухомості

Балоги виступили проти відкриття реєстру нерухомості

балоги2Про це інформує на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук громадський діяч Ярослав Гулан. Народні депутати Віктор Балога та Павло Балога не хочуть, аби дані про його нерухомість були відкритими і загальнодоступними. Таку свою позицію нардепи виразили напередодні у Верховній Раді: брати Балоги не голосували за законопроект про відкриття Держреєстру майнових прав на нерухомість.

 

Документ передбачав відкриття інформації про власників нерухомості та історію операцій з нерухомим майном: операції купівлі-продажу, успадкування, іпотек, заборони на відчуження, обтяжень”.

Законопроектом також пропонувалося, що “відомості, що містяться в Державному реєстрі прав про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, є відкритими і загальнодоступними, за винятком інформації з обмеженим доступом”.

Витяг з реєстру мав надаватись “на підставі заяви будь-якої фізичної чи юридичної особи”.

За прийняття законопроекту проголосували 175 депутатів. За відправку проекту на доопрацювання проголосувал тільки 205 нардепів – рішення не прийнято.

Як зазначає журналіст Ярослав Гулан, із закарпатців за законопроект віддали голоси Валерій Пацкан Іштван Гайдош, Іван Бушко, Михайло Ланьо. Сергій Мошак, Віктор Балога та Павло Балога голосування проігнорували.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *