Балоги хочуть зняти з посади мера Берегова

бабякДля цього вони готові об’єднатися з екс-регіоналами.
Балоги продовжують розхитувати і так напружену політичну ситуацію на Закарпатті та намагаються забрати з посад тих хто їм не до вподоби.
«Балоги дали команду своїй фракції на найближчій сесії міської ради Берегова не залежно від звіту міського голови Золтана Бабяка проголосувати за його зняття з посади виразивши йому недовіру, щоб добитися даного результату вони готові об’єднатися з депутатами екс- регіоналами» – повідомив наше видання один із членів фракції ЄЦ, який просив не називати його прізвища.
Не дивлячись нате, що Іван Балога виграв вибори до парламенту у Берегові загальними результатними він залишився незадоволений так, як отримав менше голосів ніж на передніх виборах коли програв регіоналу Івану Бушко.
Як показали минулі вибори у Балоги нема угорського електорату, а скандальні дії його підопічних «бабусь» депутатів від «Єдиного Центра» спрацювали не в його користь.
Загострення політичної ситуації в Берегові може мати досить негативні наслідки та привести до ситуації, яка зараз є в Ужгороді.
Також не треба забувати, що Золтан Бабяк є представником угорської національної меншини, а його звільнення може дати досить непогані козирі в руки антиукраїнських сил.
Іван Берегівський.

4 Comments

  1. Всім берегівчанам треба спільно цьому протидіяти. Насамперед надія тут лиш на пересічних угорців, бо вони, здається, більш організовані. Без пікетів не обійтись. Тепер зрозуміло, чому Оля Бідзіля готується йти туди на зам.мера – звідти дорога до мерського крісла здається їй такою близькою….
    ЄЦ та Балоги – мерзота!!

  2. Останні 5 місяців у м. Берегово напружена ситуація, дякуючи цирковим гастролям депутатів від ЕЦу. “Працьовиті” депутатки, не соромлячись своєї неадекватної поведінки, активно розхитують ситуацію навколо місцевої влади. Всі їхні дії направлені на дискредитацію мера міста, керівництва шкіл, активістів, які не “рулять” з ними! Фіксуючи правопорушення цих депутатів, диву даєшся, як їм це все сходить з рук. Деякі з них, викрікуючи ” Мадяроту геть!” не розуміють елементарних речей, що тепер, під час війни, це дуже небезпечно. Це може понести за собою гнів угорськомовного населення. Бажання Балог керувати Закарпаттям любими методами приведе до повної деструктуризації. Особливо, якщо дивитися якими методами це все робиться. А такі керувальниці від ЕЦу, які рулять в Берегові і Чопі вказують на повну їхню непрофесійність.

  3. Мешканці Берегова повинні реагувати, тому що завтра вони не зрозуміють чому в їхне життя будуть втручатися незрозуміло за що, і їм прийдеться звітуватися перед Балогами ще й за те з ким вони живут і сплять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *