Балога знову паскудить: цього разу хоче залишити ужгородців без аквапарку

Віктор Балога, через своїх кишенькових журналістів продовжує шкодити Ужгороду та ужгородцям. Він ночами не спить у роздумах, як ще нашкодити нашому місту. І от чергове паскудство від нього (див.документ)

Їх не обходить, що на цій території майже сто років назад чехо-словаки збудували басейн та зону відпочинку. У радянські часи цей комплекс отримав назву «Спартак». З моменту свого створення басейн технічно не оновлювався, а за часів незалежності України комплекс остаточно занепав. Останньою крапкою у функціонуванні застарілого басейну, стало масове отруєння відпочивальників хлором. Серед постраждалих було чимало і дітей, які й до сьогодні відчувають негативні наслідки для свого здоров’я. Після цього надзвичайного випадку «Спартак» зупинив будь-яку роботу та руйнувався…

Вдихнути у комплекс нове життя намагаються інвестори, серед яких і Сергій Ратушняк. Кілька років тому вони викупили територію та споруди комплексу. Сюди вже вкладено чималі кошти. Вже капітально відбудовано усі приміщення, але головна ідея інвесторів – відродити водний центр, де відпочиватимуть ужгородці та гості міста. І реалізація цієї мети не за горами. Так, нещодавно Сергій Ратушняк офіційно представив проект майбутнього «AQUA RIO PARK» журналістам та громаді Ужгорода. Це сучасна споруда із новітньою технологією очистки води. Також присутні ознайомилися з ходом будівельних робіт аквапарку.

Але це не вигідно міністру надзвичайних ситуацій у відпустці Віктору Балозі. Його взагалі дратує будь-який розвиток нашого міста. Всі ми пам’ятаємо як його кишенькові депутати в обласній раді «зарубали» готовий проект аквапарку на місці болота поблизу Боздоського парку. Тоді депутати незаконно розширили межі парку, надавши їм «заповідного» статусу, тим самим відібравши в ужгородців гектари земель. Чому Балога зробив це паскудство? А тому, що потужного австрійського інвестора, який мав намір вкласти в аквапарк понад 30 млн. євро, знайшов Сергій Ратушняк.

І от Віктор Балога, за допомогою своїх кишенькових глашатаїв розпочав війну проти «AQUA RIO PARK». Адже у силу своїх розумових здібностей, Балога не може зрозуміти, що вставляння «палок у колеса», щодо будівництва аквапарку чи якось іншого проекту – це не війна проти Ратушняка, а війна проти Ужгорода та його громади.

Щодо «AQUA RIO PARK», то комплекс існував на цій же території ще за Чехо-Словаччини. Як бачимо, пощастило чехо-словакам, що тоді не було балог-старозамківців та інших «захисників».

Аквапарк в Ужгороді буде! І жоден баблога не указ!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *