Балога з Лунченком під час революції лижуються в Австрії

балогаНапружена суспільно-політична ситуація в Україні та на Закарпатті привернула увагу всього світу. Зусібіч лунають заклики припинити протистояння та вирішити все мирним шляхом. Опозиція в особі найемоційніших її спікерів намагається керувати протестувальниками, але очолити людей їй не вдається, бо українці зневірилися й у тих, хто вже був при владі.

Але не всі опозиціонери так щиро вболівають за національне примирення, як глаголять зі своїх сторінок у соцмережах. Двоє нардепів від Закарпаття – Віктор Балога і Валерій Лунченко, які постійно “воюють” із владою через Фейсбук, вирішили у цей складний для держави час відпочити від революційної суєти, подавшись у Європу кататися на лижах. Австрійські Альпи радо приймають самих активних українських опозиціонерів Лунченка і Балогу. Воістину гідний вчинок для опозиціонера! Очевидно, що там вони очолюють спротив режиму Януковича.

А ще вчора, до прикладу, Балога емоційно “вистрелив” у Фейсбуці, звертаючись до своїх колег-парламентарів: “Звертаюся до Голови ВР і лідерів опозиції. Хлопці, якщо ви не зрозуміли – час іде не на дні, не на тижні, а на години! Забудьте про канікули і вихідні”. Складається враження, що у Віктора Балоги слова з ділом розходяться. Інакше як пояснити його полум’яний клич ігнорувати канікули й боронити мир і спокій у країні, а в результаті самому чкурнути закордон?

Дзеркало Закарпаття

1 коментар

Бизиля написав:

Вікторе Івановичу, ви обіцяли нам з Царкою допопомогу. Чому нас не взяли? Ми теж ся втомили від майдану.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *