Балога очолив закарпатський осередок партіЇ “За Майбутнє”, що далі?

Балога очолив закарпатський осередок партіЇ “За Майбутнє”, що далі?

Повідомляє у своєму телеграм-каналі Павло Федака:

❗️Інформація про те, що нардеп Віктор Балога очолив закарпатський осередок партії «За Майбутнє» підтвердилася (https://t.me/P_Fedaka/210).

❗️На офіційній сторінці політсили у Фейсбук розміщено про це інформацію.

❗️Що означатиме це призначення для Закарпаття?

❗️Балога має дуже добру «чуйку», отже Україна вистояла у боротьбі з російськими окупантами, ніяких поділів країни не буде, тому регіональний проєкт «Команда Андрія Балоги» буде згорнутий на користь всеукраїнської партії, яка входить до пропрезидентського пулу.

❗️Є питання взаємовідносин з депутатами Закарпатської облради від «За Майбутнє», адже з 6 обранців, лише одна Андріана Сушко є його креатурою.

❗️Також зрозуміло, що за закріпленням політичних позицій послідує намагання змістити з посади голови Закарпатської ОДА-ОВА Віктора Микиту. 

❗️У цьому намаганні союзником у Балоги став нардеп Микола Тищенко (ВІБ його називає просто – Коля Котлєта). ❗️Співпраця політиків започаткувалася на теренах мукачівської міськради, коли вони спільними зусиллями намагалися просунути у секретарі ради Дарію Біловар, але невдало. ❗️Очевидно, після цього Віктор Балога і прийняв рішення вхопитися за рятувальну соломинку у вигляді голови обласного осередку партії «За Майбутнє» (для політика його рівня це надзвичайно низька посада).

❗️Наразі все. Найближчим часом побачимо, в якому руслі розвиватиметься ситуація в Закарпатті.

http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *