Балога очолив диванну сотню закарпатців

Балога очолив диванну сотню закарпатців

балогаЗакарпатській нардеп Віктор Балога став відомий як активний ФБук дописувач відносно недавно. З кінця 2012 року. Тоді інтереси його клану вперше пересіклися з інтересами Партії Регіонів. На одномандатних округах в Закарпатті правляча в той час партія висунула своїх кандидатів у депутати Верховної Ради України. А Балога висунув своїх братів та рідних. Нашла коса на камінь, як кажуть. Саме тому, риторика Віктора Балоги змінилася та стала різко опозиційною. Після обрання нового складу Верховної Ради Азаров колишньому своєму міністрові вказав на двері.

З того часу Віктор Балога запустив ФБук діяльність. Часто-густо на цій сторінці виникають не зовсім для нього зручні запитання від користувачів соціальної мережі. Тоді модератор сторінки блокує неугодних своєму патрону користувачів. Ми помічали, що іноді, коментарі Віктора Балоги є досить грубими, навіть з матами. Знаючи люди кажуть, що в таких випадках саме шеф пише до ФБуку. Весь інший час цим займається людина на зарплаті. Навіть за нашими відомостями двоє людей.

Це не важко помітити – порівняйте сторінки Анатолія Гриценка з сторінкою Віктора Балоги. Гриценко пише та коментує сам, це видно та викликає повагу.

  Яку повагу може викликати, та саме у кого, лідер «Диванної сотні» Закарпаття Віктор Балога?

Виключно у таких самих диванних активістів або проплачених козачків. Дивна річ, але йому завдяки диванній активності, вдається уникнути процесу люстрації з боку активістів. Нагадаємо. Що коли закарпатський перевертень спіймав облизня від лідерів Майдану він вигнав майданівців-закарпатців із палатки свого імені. Це сталося в грудні місяці 2013 року. Про це писали ЗМІ, навіть в ЮТЮБ можна переглянути відео.

  Зараз, всі зусилля цього хитруна спрямовані на укріплення своєї родини. Він пристосовується до нових умов, підтримує вже не Януковича, а Порошенко. Розставляє людей вірних клану в різні структури в обласному керівництві. Це монстр якого давно треба знищити. Але це дуже потужний та багатий монстр. Така собі «закарпатська кровосіся», facebook сотник Революції Гідності.

clipnews.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Балога очолив диванну сотню закарпатців”

  1. Не кивайте мого патрона. Нема вже до чого дої….ь ? Воює не дівані у кріселечку. Брехуни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *