Doc.ua запис до лікаря

Балога об’єднався з закарпатськими регіоналами Ковачем та Ланьом (ФОТО)

Після того, як Петро Порошенко відмовився взяти нардепа Віктора Балогу до президентського політичного проекту на майбутніх парламентських виборах, останній зконцентрував свою увагу на створенні локального закарпатського проекту під дахом якоїсь розкрученої політсили. На цей момент вимальовується співпраця з “Самопоміччю” львівського мера Садоого.

Для забезпечення міцного тилу Віктор Балога знайшов порозуміння з депутатами мажоритарниками від Партії Регіонів Михайлом Ланьом та Василем Ковачем ( в народі Вася Кіловольт), з якими укладено  угоду про спільний похід на парламентські та місцеві вибориз метою уникнення кокуренції та взаємного поборювання.

Розкруктка проекту закарпатських нардепів стартувала з відправки гуманітарного вантажу в зону АТО.

Підтвердженням цього є інформація Віктора Балоги поширена у мережі Фесбук:

– Сьогодні у звільнені райони Сходу вирушила гуманітарна колона з 20 вантажівок під гаслом «Закарпаття – Донбасу». Всього це понад 500 тонн вантажу, в тому числі, консервація, соки, мінеральна вода, овочі та багато іншого.

Усе це – ініціатива народних депутатів від Закарпаття: наша з Павлом Балогою і Василем Петьовкою. З самого початку збору допомоги ми задекларували аполітичність цієї ініціативи і відкритість для всіх, незалежно від політичних поглядів. В результаті, до нас приєдналося ще двоє депутатів від Закарпаття: Василь Ковач і Михайло Ланьо. Це той випадок, коли політика – справа другорядна, хоч і важлива.

каміон

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *