Балога незадоволений конфігурацією Мукачівської ОТГ, натякає на перекриття доріг та стихійні мітинги

Балога незадоволений конфігурацією Мукачівської ОТГ, натякає на перекриття доріг та стихійні мітинги

Вплив колишнього “господаря” Закарпаття Віктора Балоги знівелювався до реального контролю над Мукачевом з навколишніми селами. Тому він заінтересований у максимальному розширені родинного анклаву і болісно сприймає “зазіхання” на свої територіальні претензії. Свідченням цьому останній пост нардепа у соцмережі Фейсбук:

Майже три роки тому жителі Жнятино відмовились входити до складу Горондівської об’єднаної громади. Після цього провели обговорення, зібрали підписи та минулого року прийняли рішення приєднатись до Мукачівської міської ОТГ. Більш того, цього року відбувся суд, який підтвердив законність всіх рішень Жнятинської сільської ради. Тобто було остаточно підтверджено, що люди робили все відповідно до духу та букви закону, який гарантує їм право на добровільне об’єднання з тією громадою, частиною якої вони хочуть бути.

Але, як у нас часто буває, всупереч волі громади Жнятино, уряд приймає рішення і їх все одно заганяють в Горондівську ОТГ. Очевидно, що хтось вирішив погратись в політику замість того, щоб дослухатись до позиції людей, дотриматись принципів та методики створення об’єднаних громад.

Цілком ймовірно, що прем’єр-міністр та більшість членів кабміну навряд чи на карті покажуть, де знаходиться Жнятино чи більшість інших громад Закарпаття та всієї України, але це не означає, що вони можуть бездумно підписувати документи, які впливають на майбутнє сотень людей. Оскільки, рано чи пізно, такі притягнуті за вуха рішення вилізуть боком.

Впевнений, що більшість громад країни, коли добровільно висловлювали бажання об’єднатися, чхати хотіли на політику, вони виходили з простих, буденних речей – з того, де їм зручніше працювати, лікуватись, вчитись чи розважатись. І саме в цьому сутність децентралізації – забезпечити людям максимально сприятливі умови для комфортного життя.

Переконаний, якщо уряд і надалі буде нехтувати позицією громад та намагатиметься кроїти ОТГ під чиюсь дудку, то по всій країні нас чекатимуть перекриті дороги та стихійні мітинги людей, про яких на засіданнях кабміну багато говорять, але яких ніколи не чують.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *