Балога не проголосував за мобілізацію

балогаВчора Верховна рада України більшістю проголосувала за часткову мобілізацію, яка потрібна в першу чергу, для поповнення та ротації військових, які воюють з бойовиками у зоні АТО.
Як не дивно закарпатський нардеп Віктор Балога не голосував за дане принципове рішення, всіх депутатів, які відмовилися голосувати було звинувачено у зраді, а їх прізвища будуть опубліковані у ЗМІ.
Балога визнав, що він зрадник але спробував себе оправдати і таку версію причин свого виправдання він оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук:


Особисто я, проголосую за додаткову мобілізацію, коли побачу:

1. Добровольчі батальйони “Слов’янськ” і “Краматорськ” з числа населення цих міст. Це їхня війна. Розумію, що на Донбасі ми боремося за Україну, а не просто за Донецьк. Але, будь Слов’янськ Одесою, або Миколаєвом – ми б не мали цієї війни. Вони запросили це зло на свою землю і зараз нехай приберуть за собою.

2. Залучення до роботи в зоні АТО хоча б кожного десятого працівника системи МВС. В результаті будемо мати більше 30 тисяч людей, які мають підготовку і чий прямий обов’язок – боротьба з беззаконням.

Бо ДАІ, після нетривалої перерви, знову стоїть на хлібних місцях під правильними знаками, робить касу київському начальству, а проти професійних найманців повинні воювати діти, у яких лише вчора молоко на губах обсохло. 

3. Хочу нарешті бачити зарплату контрактника ЗСУ на рівні 10-12 тисяч гривень за службу у зоні АТО. Як тільки це станеться – під військкоматами буде черга з професіоналів. І не доведеться забирати з сім’ї єдиного годувальника, який за місяць нічого толком не навчиться, а його жінка, чи мати на весь період ротації стануть потенційними учасниками вуличних протестів проти Президента.

І я веду все це до того, що влада ще не задіяла весь свій ресурс, щоб призивати необстріляних салабонів. Перший раз це пройшло, але зараз – вибачайте, не збираюся своїм голосуванням потурати чиїсь ліні і безсистемності. Бо в результаті такої мобілізації повістки приходять футболістам, художникам, всім кому завгодно, але не тим, чия робота – тримати зброю в руках. А потім через це маємо похорони, після яких сім’я залишається без годувальника, мати без сина, а не народжена дитина без батька. І особисто я, розуміючи свою відповідальність, за таке не голосуватиму.

Тут судити дії Балоги не нам, а виборцям та громадянам України. 

http://transkarpathianews.net

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *