Балога дурить Петра Порошенка, працюючи суто на рейтинг «Єдиного центру»

Балога дурить Петра Порошенка, працюючи суто на рейтинг «Єдиного центру»

Порошенко-БалогаДнями Закарпаття отримало чергові «плоди» газдування губернатора-петеушника від родини Балог Василя Губаля. Нас, через непрофесіоналізм керівництва області, прирівняли до депресивної і охопленої війною Донецької області. Як наслідок, прес-служба РНБО України повідомила, що за зрив строків будівництва оборонних рубежів отримали догани голови Донецької і Закарпатської державних адміністрацій. У той же час сам Губаль і партія родини Балог «Єдиний Центр», котра нині тримає у краї всю законодавчу і виконавчу владу, киває на Президента та Уряд, мовляв, важко працювати в умовах війни…

 Не дивно, що догану Закарпаття отримало якраз після пафосної фотосесії Василя Губаля на Сході України. Очевидно, запрацювавшись із головою на рейтинг закарпатської місцевої партії «Єдиний Центр», губернатор забув, що однією фотосесією захисні споруди не добудуєш.

А що ж у той час коїться на Закарпатті? У нас наразі у12-ти з 13-ти районів на посадах голів РДА досі сидять тимчасово виконуючі обов’язків голів. Сидять на місцях тих керівників, котрих Порошенко на прохання Балоги (теж ніби для рейтингу президентського блоку) звільнив ще минулого року за 2 тижні до парламентських виборів.

Чому ж цих людей уже півроку не можуть призначити повноцінними головами РДА або хоча б не тимчасово, а повноцінними виконувачами обов’язків? Та, мабуть тому, що й успішних результатів роботи у районах та й області немає. Уявіть собі ситуацію цих людей: з одного боку директиви з центру, які треба виконувати на благо району й Закарпаття, а з іншого — дамоклів меч Губаля та родини Балог, кому вони зараз насправді підпорядковуються. До того додайте абсолютно туманні перспективи цих посадовців: вони сидять на хитких стільцях і у будь-яку хвилину можуть з них піти. Абсурду додає й незаконність такої ситуації, аби у районі важливі документи підписувала людина, котра на те не має повноважень. Адже у нашій державі керувати можуть хоча б в.о., але  аж ніяк не т.в.о. Тому за кожен підпис, зроблений на благо «Єдиного центру» такі чиновники уже незабаром будуть відповідати у прокуратурі.

А «Єдиному центрові» хоч би що. Усе іде за планом: у Києві брати Балоги розповідають Президентові, що на його блок у Закарпатті чекає величезний рейтинг, а вдома використовуючи даний їм тим же Президентом адмінресурс, на кожному кроці піарят «Єдиний центр».

Для цього ще місяць тому у кожному районі запрацювали таємні штаби, через які розробляються вказівки, у першу чергу, керівникам освітньої та медичної галузі районів. Останні мусять слухатися, бо майже 90% їх призначили з оточення того ж «Єдиного центру» саме після масового звільнення закарпатських голів РДА. Ну, звичайно, якщо не хочуть бути вже завтра звільненими з посади. Зауважимо, що у цих галузях зосереджено майже 70% усіх бюджетників Закарпаття, що є вагомим ресурсом, а відтак і електоратом на виборах.

Залишається лише сподіватися, що президент таки відкриє очі і побачить, що так звані газди Закарпаття його просто шиють у дурні, при цьому використовуючи всі надані їм важелі впливу суто для розкрути рейтингу родинної партії.

Вільне Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *