Ареал сепаратизму розширився – закарпатський експерт

Ареал сепаратизму розширився – закарпатський експерт

Лемак ВПрофесор УжНУ, доктор юридичних наук Василь Лемак так охаректиризував політичну ситуацію в Україні після зутрічі представників США, Росії та України:

“Після Женевських переговорів ареал сепаратизму розширився, його інтенсивність та участь російських військових – зросла. Зросла і кількість жертв. Об’єктивні дані, незалежно від оцінок.

Що ми маємо? Для диверсанта межі не встановлюються міжнародними угодами (сам диверсант взагалі за межами закону, де-юре його немає), а для українських силовиків у цих умовах “утримання від насилля” може мати деморалізуючий вплив та виключно негативні наслідки. Росія нав’язала свою концептуальну схему щодо конфлікту – замість оцінок агресії, адекватного сприйняття дій окупантів, які все менше приховують належність до Росії, маємо інші терміни – сепаратистів, прихильників федералізму чи інших мирних протестувальників на блокпостах з автоматами в руках. З якими треба “вести діалог” і які “мають бути почуті”.

Витримка справді уберегла людство від половини великих війн, але друга половина війн не сталася з протилежної причини – рішимості народів боротися та знання цього факту їх ворогами. Така рішимість – перший ресурс миру і одночасно ресурс війни”, – підсумував експерт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *