Андріїв, Ратушняк, Щадей, Федака та Петров – фаворити на мерських перегонах в Ужгороді

Андріїв, Ратушняк, Щадей, Федака та Петров – фаворити на мерських перегонах в Ужгороді

Богдан Андріїв, Сергій Ратушняк, Віктор Щадей, Павло Федака та Віктор Петров – таке розташування фаворитів у змаганні за посаду міського голови Ужгорода станом на 19 жовтня 2020 року.

15 – 19 жовтня 2020 р. Закарпатський інформаційно-аналітичний центр (ЗІАЦ) провів за власною ініціативою соціологічне дослідження в м. Ужгород на тему передвиборчих настроїв. Було опитано 1012 респондентів за репрезентативною вибіркою у всіх районах міста. Загальна статистична похибка дослідження знаходиться в межах 2%.

З часу попереднього опитування ситуація кардинально не змінилася. Лідер – чинний міський голова Ужгорода Богдан Андріїв (17%), шалена критика опонентів не дала результату.

Інтрига тримається завдяки боротьбі за друге місце, чи зможе на фінішній прямій “слуга народу” Віктор Щадей обігнати самовисуванця Сергія Ратушняка (12%).

Мляву, “фіолетово-рожеву” виборчу кампанію Віктора Щадея (10%) взялися рятувати “зелений” голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, та “жовто-зелений” ріднозакарпатець Роберт Горват, які позують на бордах разом з висуванцем “Слуги Народу” Щадеєм. Ризикуючи власною репутацією і Петров, і Горват, намагаються власним авторитетом продавити у другий тур кандидата з надзвичайно високим антирейтинговим показником.

Теоретичні шанси на вихід у другий тур мають самовивисуванець Павло Федака (8,5 %) та представник “Команди Андрія Балоги”  (7,5%) Віктор Петров.

До речі, Павло Федака має найкращі показники серед опонетів Богдана Андріїва у другому турі виборів.

Закарпатський інформаційно-аналітичний цетр (ЗІАЦ) провів 7 – 11 жовтня опитування електоральних симпатій ужгородців у другому турі виборів міського голови Ужгорода.

Запитання звучало наступним чином: «За кого з кандидатів на посаду міського голови Ужгорода ви проголосуєте у другому турі?».

У парі Андріїв Богдан – Ратушняк Сергій за чинного мера проголосували б 45% ужгородців, за Сергія Ратушняка проголосували б 40%. У парі Андріїв Богдан – Федака Павло за Богдана Андріїва проголосували б 44 % ужгородців, за представника національних сил Павла Федаку – 41%. У парі Андріїв Богдан – Щадей Віктор за чинного мера проголосували б 54 % ужгородців, за Віктора Щадея – 31%. 

15 % ужгородців не визначилися з вибором.

Похибка до  2%.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *