Андрій Любка піддав жорсткій критиці рішення Віктора Щадея йти в мери Ужгорода від “Слуги народу”

Андрій Любка піддав жорсткій критиці рішення Віктора Щадея йти в мери Ужгорода від “Слуги народу”
Відомий український письменник Андрій Любка піддав жорсткій критиці рішення Віктора Щадея йти в мери Ужгорода від “Слуги народу”:
Як на мене, рішення Віті Щадея йти в мери Ужгорода від “Слуги народу” — глибоко помилкове. Помилкове для нього, бо тепер патріотична частина виборців, в тому числі і я, не зможе за нього проголосувати, адже ця партія – це огидне збіговисько криворуких і кривошиїх колаборантів і невдах, для яких Україна – просто “дакакаяразніца”. За умов традиційного для Закарпаття підкупу виборців втрата саме таких – ідеологічних і непродажних – прихильників може коштувати Віті виходу в другий тур. Помилковим є це рішення й для партії “Слуга народу”, бо хто б що не казав, а назвати Щадея “новим обличчям” у політиці складно.
Мене це рішення не тільки засмутило, а й неабияк здивувало. Бо, попри всі плюси й мінуси, у Віті завжди була одна перевага – феноменальний політичний “нюх”, вроджена політична інтуїція, яка дозволяла йому маневрувати “між краплями” і все вивертати собі на користь. Тепер вона, вочевидь, дала маху, бо ще рік тому балотуватися від слуг було безпрограшним варіантом, а нині, коли економіка прямує на дно, реформи згортаються, риги й мертвечуки правлять балом, а державну політику визначають маразматики на кшталт Фокіна, — йти до Слуг це те ж саме, що в липні 1991 року вступити в комуністичну партію.
Я думаю, що було б розумно висуватися від якоїсь малої, нікому не відомої й не токсичної партії, у такому разі можна було розраховувати, що навколо тебе виборці об’єднуватимуться, а не з першого дня відколюватимуться.
Але найкумедніше те, що члени команди й боти Щадея агресивно звинувачують нас, людей, які обурені й розчаровані рішенням кандидувати від слуг, — мовляв, ми помиляємося і Вітю треба підтримати.
Пардон, але це не наше рішення, це рішення самого Щадея, який вирішив стати висуванцем від антиукраїнських клоунів і лузерів. Це його рішення, тому він за нього й має заплатити. Бо висунення від Слуг – це однозначно хід на користь, а не проти Андріїва.
Прикро, але що вже зробиш, – зазначив Андрій Любка.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *