Американська компанія добуватиме газ на Закарпатті

афендиктовКомпанія Cub Energy Inc . ( США ) з активами в Україні має намір ввести в експлуатацію нову свердловину № 22 на Русько- Комарівському родовищі (Закарпатська обл.) До кінця поточного року , йдеться в біржовому повідомленні компанії.

За підсумками тестування , максимальний добовий дебіт свердловини склав 70,8 тис. куб.м. ( 2,5 млн куб. Футів) при 10 -мм дроселі. Ця свердловина – перша пробурена Cub Energy на Русько – Комарівському родовищі.

Компанія має намір закласти ще одну свердловину на Русько – Комарівському родовищі в першому кварталі 2014 року.

Як повідомлялося, зараз Cub Energy своєму розпорядженні двома працюючими свердловинами на Русько – Комарівському родовищі , добовий дебіт яких становить близько 14 тис. куб. м газу.

Cub Energy зі штаб -квартирою в Х’юстоні ( Техас ) і офісом у Києві відносить себе до числа п’яти найбільших приватних нафтогазових операторів України .

Її найбільшими активами є 30 % – я частка в українській нафтогазовій компанії “КУБ -Газ” , що розробляє Ольгівське , Макіївське , Північно- Макіївське , Вергунське і Крутогорівское родовища у Дніпровсько- Донецькому басейні , а також компанія ” Тисагаз “, якій належить чотири газові ліцензії : на Русько – Комарівському , Станівського , Королівському газових родовищах і в Ужгородському розвідувальному блоці.

Крім того , Cub Energy володіє ТОВ ” Техногазіндустрія ” ( Кремінна Луганської обл.) , Яке має в своєму розпорядженні трьома спецдозволів на розробку ділянок загальною площею близько 280 кв. км на сході України ( Осколоневская , Кряківська , і Східно- Вергунських площі).

Cub Energy домовилася також про придбання компанії Anatolia Energy Corp . , Котра володіє 25-50% -ми частками 11 нафтогазових ліцензій в Туреччині.

Найбільшим акціонером Cub Energy є бізнесмен Михайло Афендиков, пише Інтерфакс Україна.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *