Сьогодні 8 квітня представники громадського обєднання «Самодопомога Закарпаття» вимагали написати заяву на звільнення у виконуючого обов’язки голови ужгородської районної адміністрації Сергія Когутича. На переконання активістів чиновник брав пряму участь у хабарницьких схемах створених минулою владою. Тому перед очільником райдержадміністрації поклали чітку вимогу пійти з посади за власним бажанням. Чиновник відмовився виконувати вимогу громади, очевидно чекає на повернення Януковича із Ростова.

Я вимагала цього дня відставки цього подонка в ода але жодноі реакціі це все одна банда..давайте якось згрупуємось на певний день..чекаю відповідб