9 липня в Ужгороді та районі почнеться призов військовозобов’язаних

мобілізаціяПро це йдеться у наказі військового комісара Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату.

Згідно нього, у період з 9 липня по 17 серпня 2015 року на протязі 40 діб слід провести на території Ужгородського району, міста Ужгород та міста Чоп в обсягах, визначених мобілізаційним планом, призов військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації.

Призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період підлягають військовозобов’язані громадяни України, віком від 20 до 60 років, які не мають права звільнення від призову на військову службу під час мобілізації у випадках, передбачених статтею 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”. В першу чергу призиваються військовозобов’язані, які виявили бажання в добровільному порядку бути призваними на військову службу під час мобілізації, в особливий період та безробітні.

Усі громадяни, які перебувають на військовому обліку в Ужгородському об’єднаному міському військовому комісаріаті та підлягають призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період, зобов’язані прибути за викликом до військового комісаріату у час і терміни, що визначені в повістках, мобілізаційних розпорядженнях та розпорядженнях військового комісаріату, за адресою: м. Ужгород, вул. Бородіна, 22.

Громадяни, які ухиляються від призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період і не з’являються за викликом до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із законодавством.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *