Патрульний автомобіль поліції припаркувався на стоянці для інвалідів поблизу супермаркету “Барва” в Ужгороді. Відповідні світлини в мережу Фейсбук виклав Павло Павлов.
Активіста дивує те, що майже за півроку роботи патрульні поліцейські не вивчили елементарних правил дорожнього руху. Павло Павлов вимагає у керівництва копів скласти постанову та оштрафувати порушників.

