Військовий комісар Ужгородського ОМВК Микола Журавльов звернувся до Ужгородського міського голови Богдана Андрієва з пропозицією звернутися до Кабінету Міністрів України з клопотанням про можливість використання казарменного фонду Військового містечка №42 для облаштування житла для учасників АТО.

