В Ужгороді презентували нове видання про заклади культури клубного типу

Обласний організаційно-методичний центр культури презентував нове видання «Заклади культури клубного типу Закарпатської області. Народні та зразкові аматорські колективи». Презентація книги пройшла у літературно-мистецькій вітальні Ужгородської міської бібліотеки.  Це вже четверте видання. Але на відмінну від попередніх видань, які вміщували інформацію для фахівців та спеціалістів в  галузі культури та для учасників художньої самодіяльності, то це видання інформаційно – довідкове, яке розраховане для широкого кола читачів.

У книзі запропоновано 68 творчих довідок про народні та зразкові колективи, які працюють при будинках культури і клубах. Книга вийшла у світ завдяки Обласній державній адміністрації та Обласному організаційно-методичному центру культури. На захід завітали такі відомі особистості культурної еліти як заслужений працівник культури України Юрій Глеба, відомий художник-оформлювач, дизайнер Микола Дем’ян, заслужений діяч мистецтв України Іван Хланта, керівник народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Ужгород» Віктор Шостакта ін.

Під час презентації декламувалися поезії, які виконували учасниці народної аматорської студії поезії «Чарівне слово». З музичним вітанням приєдналися керівники народного  аматорського вокального ансамблю  «Рідна пісня»Тетяна і Сергій Раховські. А також присутні  змогли насолодитися  мелодійною грою  на скрипці  у виконання керівника народного інструментального ансамблю «Рапсодія» Лесі Дубенко.

Захід був розрахований не тільки для керівників будинків культури та клубів, але й для всіх тих, хто цікавиться культурно-мистецьким життям краю.

Інформацію підготувала бібліотекар ЦМБ

Андріана Гузак

презентація презентація2

Loading...