Zakupki.Prom.ua - найбільший майданчик державних і комерційних тендерів, офіційний учасник систем ProZorro та Rialto

Керівники районної виконавчої служби Мукачівщини умисне затягують судовий процес

В Мукачівському суді відбулося продовження слухання справи, проти районних горе-виконавців.

Хапаючись за соломинку, одіозний адвокат підсудного начальника Мукачівськоі районної виконавчої служби Мирослава Гарапка – Котляров, дав відвід головуючій на процесі судді Олені Гутій. Розуміючи, що обвинувачені”горять”,як швед під Полтавою,- це був єдиний вихід, адже захисниками умисне затягується процес.

Сьогодні має відбутися слухання в іншому провадженні стосовно виконавця Олександра Гаринця, з якого начальник Мирослав Гарапко та його заступник Васль Феделеш хочуть зробити “цапа- відбувайла”, мовляв, останній і виконував провадження.  Одну справу роз’єднали у дві і до вирішення по-суті процес відбувається у двох суддів Гутій та Камінського.

Як відом, чиновники зняли  автомобіль потерпілих з-під арешту, та нишком продали. Та завдяки  надзусиллям, справа таки дійшла до суду. Афера незадарма районних виконавців дала тріщину . Бо винні і ті , що крали, і ті що драбину тримали…

“Спеціальний контроль”

гарапко

Comments:

2 Comments

  1. що цікаво, що сі виконавці нахаби ще й ведуть себе цинічно і зверхньо, мовляв що від них потерпілі хотять?
    Вони мають бути звільнені навіть до закінчення суду, а вище крівництво обласного управління юстиції уже мав зреагувати, справа тягненться пятий рік.

  2. Це організована аферистична шайка, до речі, цей Феделеш мав вищестоячу покровительку- Наталію Панову, яку теж “пішли” за таку ж саму роботу. Чи не випливуть ці негідники на деяких інших державних посадах? Потрібно і надалі прискіпливо стежити за цим і не допустити їхньої реінкарнації на інших посадах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *