Рахівський директор-браконьєр намагається уникнути відповідальності (ФОТО)

Рахівський директор-браконьєр намагається уникнути відповідальності (ФОТО)

Вчора “Трибуна” повідомляла, що На Рахівщині директор лісгоспу в браконьєрський спосіб застрелив оленя.

Останній розвиток подій навколо застреленого оленя директором ДП”Великобичківське ЛМГ” Юрієм Соймою свідчить, що той намагається уникнути відповідальності за скоєне!

Коли працівники поліції виїхали на місце злочину і виявило роги та половину туші оленя в службовому автомобілі директора Сойми, то при дачі показів головний мисливознавець ДП”Великобичківське ЛМГ” Попович Василь Отович заявив, що стріляв в оленя він по особистій вказівці директора Сойми Ю.М., який був присутній при цьому! За ніч директора лісгоспу консультували впливові люди і сьогодні зранку він хотів оформити злочин заднім числом, як селекційний відстріл. Але  Управління лісого та мисливського господарства у Закарпатській області після публічного розголосу відмовило в надані такого дозволу. Тому Сойма із своїми підлеглими склає акт, що нібито вони знайшли впольованого оленя не відомими браконьєрами і створили комісію про проведення службового розстеження в пошуках браконьєрів!

Окрім того, поліцією було виявлено в службовому автомобілі директора ЛМГ Юрія Сойми його власний карабін приблизною вартістю в 10 тисяч  доларів США!

Надіємося, що поліція не піддасться фінансовому впливу Сойми та доведе справу до логічного кінця, а голова Державної агенції лісових ресурсів, який є представником партії “Самопоміч” п.Ковальчук очистить лісове господарство від людей, котрі компрометують його структуру.

олень олень2 олень3 олень4


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

9 Comments

  1. Василь Оттович ,Ви,олень безрогий!!!Хіба це вперше кум Вадим наїхав? Ви зять обласного депутата,можна було і не брехати.

  2. Люди добрі, шо ви з Василя хочете? Сойма грошима краденими єдного накормив? От і Мургу прикормлює крадучи так, як ще нигде ся так не крало у лісі. А туйся Мургови з Рябцьом дичини захотіло, – люблять м’ясо дикоє у Києві. От і треплють дичину у хащах наших нелюди паскудні. Каждому єдному 5 років з конфіскацією, а какого другого на смереку! Так буде!

  3. Ай-ай,не кралося нигда так,а лиш при Пукманови сама ся “просила” на відстріл,сама ся заганяла під ружжо отим парикмаХерам Карпат .А ви кажете не було,таки було і вже нема .І цих не буде

  4. Сойма заготовляв м”ясо Мурзі який возить на Київ як хабарі! Чому поліція мовчить я к Мурга із Соймою примусили всю лісову охорону в січні 2016р. піти у безоплатні відпуски і на роботу виходити та працювати???

  5. Сходить все під………. з рук і це зійде.Він думає що Бога за ноги зловив. Видно хтось на дачу в гості завітав до директора з Дем’янчуком, то по дорозі до дачі вирішили м’яса прихопити,а то з голоду спухнуть бідні нещасні , дорога то далека і не автобам .На карабін були гроші , а на дороги нема . Лісовози Сойми Ю.М. та Дем’янчука розбили . Дача хороша нова , тож не за свої , а за крадені . А ви люди в відпустки безплатні і на ставку 0,25 оклад , а ми м’яска поїмо халявного , тож наше всьо ми хазяєва……. Отак вони живуть .

  6. Виб могли,сче проконтролювати як вони ліс вивозять нелегально.Щей із супроводом,своіх людей.І скоро будуть скрізь полонини,ане ліси карпат!

  7. Просто СКОТИ,яким все сходить з рук.За такий злочин,сажати як мінімум!І позбавлятивсіх його маєтків!

  8. Пукманам це як бальзам на рану.Якби хтось запитав у вадима пахана звідки у того в мисливському будинку на території його маєтку висять сотні оленячих рогів,цікавий детектив вийшов би .Може прокуратура займеться і цим маніякальним роговласником,підуть вони прицепом разом з Соймою….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.