На Закарпатті злодійки під приводом продажу дешевих продуктів обкрадають самотніх пенсіонерів

Правоохоронці вкотре застерігають громадян: у краї діють злодійки, котрі під приводом продажу дешевих продуктів заходять в оселі самотніх пенсіонерів і викрадають їхні гроші. Не впускайте в дім чужих, що б ті не пропонували!

Перед Новим роком в Ужгороді обікрали 79-річну пенсіонерку. Під приводом продажу дешевого меду дві злодійки винесли з хати довірливої жінки всі заощадження – 1000 доларів і 600 гривень.

І от – нова жертва, вочевидь, тих самих аферисток. Обідньої пори 3 січня в помешкання 75-річного мукачівського пенсіонера навідалися дві незнайомки. Запропонували господарю дешево придбати олію. Доки довірливий чоловік готував на кухні пляшки на олію, негідниці викрали з хати 1900 гривень…

Зловмисниць розшукує поліція. Є підозра, що це «гастролери» з інших регіонів.

Правоохоронці вкотре застерігають громадян, аби не впускали в свої оселі незнайомих людей. У цьому випадку працювали професійні злодійки. Під виглядом продажу меду, олії або купівлі горіхів (варіанти можуть бути різні) вони заходять в оселі самотніх літніх людей. Господар сам показує сховок із грішми, дістаючи звідти гроші. Далі одна злодійка відволікає бабусю чи дідуся (йде з ним на кухню, буцімто допомогти помити пляшки), а інша в той момент спритно краде всі гроші…

Про підозрілих осіб, які вештаються в під’їзді і обдзвонюють квартири, одразу повідомляйте на 102. Чим швидше надійде інформація правоохоронцям, тим більше шансів затримати аферисток.

 

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській област

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *